Přeskočit na obsah

Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice


VINOBRANÍ

24.9.2012

Stává se pěknou tradicí, že se vinobraní účastní i přátelé,  firmy a vůbec milovníci našeho vína. První akce tohoto druhu proběhla tuto sobotu, tedy 22.9. Sbíral se Sauvignon, který díky menšímu hroznu a hustému listoví dá sběračům zabrat. O to více chceme poděkovat rodině Hýblové, Smetanove, Lukáčové, Sobotkové, Pružinské, Kittnerové, Vintrové a manželům Poliakovým, kteří vše zvládli, dobře se najedli a napili a pohodou den naplnili.  Fotografie najdete zde